Kategorie: Aktuality, Tématické články

Prodej bezlepkových potravin v lékárnách

Prodej bezlepkových potravin v lékárnáchV lékárnách lze objednat největší sortiment bezlepkových potravin v České republice. V nabídce je přes 250 bezlepkových výrobků.

 

PRODEJ BEZLEPKOVÝCH POTRAVIN V LÉKÁRNÁCH

 

 

Jsou dvě možnosti jak si objednat bezlepkové výrobky v lékárnách.

 

 

OBJEDNÁNÍ BEZLEPKOVÝCH VÝROBKŮ POMOCÍ REZERVAČNÍHO SYSTÉM LÉKÁREN PharmaPoint

 

Na www adrese https://bezlepek.pharmapoint.cz se stačí zaregistrovat, rezervovat výrobky a vybrat lékárnu, kam chcete výrobky dodat (cca 180 lékáren po celé ČR). Do druhého dne budete mít výrobky na lékárně! Zboží zaplatíte lékárníkovi a je vaše.

 

Tento zpúsob objednání má tři obrovské výhody:

 

1) Nemusíte jít předem do lékárny a výrobky v lékárně objednávat.

 

2) Ceny bezlepkových výrobků jsou garantovány a jsou na přibližně stejných cenách jako v obchodních řetězcích a v některých případech i výrazně levnější!

 

3) Doprava je zdarma.

 

OBJEDNÁNÍ BEZLEPKOVÝCH VÝROBKŮ V BĚŽNÝCH LÉKÁRNÁCH

 

Jestliže ve vaší blízkosti není žádná lékárna zapojená do distribuce PharmaPoint lze objednat celý sortimen bezlepkových potravin v ostaních 1500 lékárnách po celé České republice.

 

1) Na www.celiatica.cz si stáhnete „orientační ceník bezlepkových výrobků v běžných lékárnách“. Ceník obsahuje u každého výrobku APA kód (objednací číslo). Vyberete si výrobky a vypíšete Apa kódy.

 

2) S připraveným seznamem zajdete do nejbližší lékárny a lékárníka požádáte o zajištění objednávky u firmy Phoenix Lékárenský velkoobchod a.s. (velmi důležité, protože nikdo jiný bezlepkové potraviny do lékáren nedistribuuje).

 

3) Firma Phoenix a.s. Vám zboží doveze do lékárny nejpozději druhý den ráno (doprava je zdarma).

 

4) Zboží zaplatíte lékárníkovi a je vaše.

 

U tohoto postupu bohužel nejde garantovat konečná cena, protože každá běžná lékárna má jinou marži. Z toho důvodu jsou v ceníku použity orientační minimální a maximální ceny.

 

 

VEŠKERÉ INFORMACE NAJDETE NA WWW.CELIATICA.CZ