Kategorie: Aktuality

Prezentace a testování v Jablonci nad Nisou

Prezentace a testování v Jablonci nad NisouDne 12. 6. 2019 se od 12,00 hod. do 17,00 hod. koná jako každý rok akce s názvem Den zdravotně postižených. Kromě bohatého programu se zde budou prezentovat některé neziskové organizace, které osobám se zdravotním postižením pomáhají. Naše organizace bude letos navíc provádět testování na celiakii.

 

 

Biocard ™ Celiac Test je diagnostický prostředek, kterým se zjišťuje nadměrné množství protilátek proti tkáňové transglutamináze IgA, které jsou v těle přítomny u lidí trpící celiakií. Celiakie je autoimunitní onemocnění, které se může rozvinout v každém věku a může postihnout, až na výjimky, každého. Mnoho lidí se cíleně vyšetření brání, protože se obává, že při zjištění nemoci, a tedy nutnosti dodržování bezlepkové diety, by došlo ke snížení kvality jejich života. Ta obava je oprávněná, ale neléčená celiakie má fatální  následky, její projevy můžou zcela zničit zdraví člověka a nezřídka kdy pacient umírá na selhání některého orgánu, či na rakovinu.

 

Vyšetření tedy není dobré podceňovat. Ovšem jsou i případy, kdy vyšetření odmítají i samotní lékaři. Využijte tedy nabízené možnosti a přijďte se otestovat.

 

Biocard ™ Celiac Test se také vyrábí pro domácí použití koncovými uživateli. Je možné ho koupit v jakékoliv lékárně nebo v e-shopech. Test byl vyvinut a je dodnes vyráběn ve Finsku. Patentován byl v roce 2005 a na český trh se dostal rok následující. Za 13 let na trhu pomohl tisícům lidí odhalit příčinu jejich zdravotních problémů. Více na: http://testnaceliakii.cz/

 

 

Biocard test