Kategorie: Aktuality, Májové koncerty

11. Májový koncert

11. Májový koncert Dne 11. května 2017 se uskutečnil ve Vratislavicích v sále pod Kaplí Vzkříšení Májový koncert skupiny Funny Grass

 

 

 

Jsme organizace, která již 11 let pomáhá lidem s celiakií. Mezi naše četné aktivity patří i každoroční Májový koncert. 

 

Je to již tradiční akce, jejímž cílem je osvěta veřejnosti. Jde o seznámení veřejnosti s problematikou celiakie a bezlepkové diety formou příjemné hudební produkce. Ukázat veřejnosti, že mezi nimi žijí lidé, kteří mají život složitější, ačkoliv na nich není na první pohled žádný handicap vidět. Před koncertem i po koncertu mají přítomní možnost ochutnat bezlepkové výrobky od našich předních i zahraničních výrobců, ale i z domácí kuchyně. V průběhu ochutnávek je k dispozici odborné poradenství o celiakii a bezlepkové dietě (případně i laktózové intoleranci, či jiných dietních opatřeních) vyškolenými odborníky – garantováno kvalifikovanou nutriční terapeutkou. K dispozici jsou edukační materiály – brožury, letáky apod.

 

 

Akce uskutečnila ve spolupráci se spolkem Neziskovky Libereckého kraje

dne 11. 5. 2017 v sále pod Kaplí Vzkříšení ve Vratislavicích a k poslechu hrála country skupina Funny Grass.

 

 

Děkujeme náměstkovi hejtmana Libereckého kraje pro resort zdravotnictví MUDr. Přemyslu Sobotkovi za záštitu. Akce byla finančně podpořena Libereckým krajem.

I v letošním roce se akce uskutečnila ve spolupráci se spolkem Neziskovky Libereckého kraje.

 

Děkujeme všem návštěvníkům za finanční dary.

Děkujeme výrobcům bezlepkových potravin za zaslané vzorky.

 

Celá galerie ZDE.